Главная
Чи потрібна мені етнічна ідентичність в умовах глобалізації. — Людмила Шамрай

Чи потрібна мені етнічна ідентичність в умовах глобалізації. — Людмила Шамрай

Навіть якби ми виросли поза сім’єю, ми би все одно задавали собі питання хто ми є, ким були наші батьки. Зв’язок із минулим поколінням — важлива складова нашої особистості. Як не крути — це частина нашої ідентичності, бо ми носії ген наших предків. Сімейна культура тісно пов’язана із етнічною, національною культурою. Як не крути, а інколи ми навіть пов’язуємо свої риси характеру із загально-національними.
На цю тему ми говорили з пані Людмила Ивановна Шамрай , етнічною німкенею, практикуючим психологом, заслуженим працівником народної освіти Украини, мультипликатором центру BIZ по питанням формування та актуалізації етнічної ідентичності, засновницею та активною учасницею створення музею етнічних німців «В наших коріннях наша сила» при Deutsches Haus Kyiv / ЦНК «Вiдерштраль» Центрі німецької культури «Відерштраль»(м. Київ).
Слухайте наш перший підкаст про те чи варто відроджувати національну/етнічну ідентичність в часи глобалізації!
Проект Харьківського обласного товариства німців «Відергебурт»
Проект проводиться з ініціативи Rat der Deutschen der Ukraine / Рада німців України / Совет немцев Украины за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва і комплексного територіального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».