Главная
Показ фільму «About our Cities» Hamburg/Charkiw

Показ фільму «About our Cities» Hamburg/Charkiw

16 грудня німецька молодь Харкова та члени товариства «Відергебурт» відвідали передпрем’єрний показ фільму Дигітальна міська розмова «About our Cities» Hamburg/Charkiw. Фільм був створений міжнародною групою діячів мистецтва з двома центрами: в Гамбурзі LICHTHOF Theate і Харкові Underconstruction Theatre.

З жовтня по грудень 2020 року близько 30 художників з Гамбурга та Харкова регулярно зустрічалися в Інтернеті та обмінювались інформацією про два своїх міста: вони
задавали один одному запитання, разом представляли досліджений матеріал. Вони шукали серце міст, своє
питання та про їх мрії; вони намагалися взяти з собою власні та іноземні міста зрозуміти погляд «іншого».
Із зібраного матеріалу знято два фільми: фільм про Гамбург,
виробництва українського режисера, та фільм про Харків, німецького режисера.
Учасники групи представляють переважно такі сфери мистецтва як танець, перфоманс і театр, а також володіють знаннями в області дизайну і педагогіки.
Група працює над тим, щоб ставити під сумнів і руйнувати кордони: між країнами і регіонами, між різними галузями, між людьми різного походження та переконань, між природою і технікою, людиною і машиною. Нашою метою є постійний пошук того, що об’єднує людей, дає їм зрозуміти один одного, а також пошук різних варіантів взаємодії для спільного майбутнього, придатного для життя. Рівноправна міжнародна робота є тут найважливішим аспектом: важливо поглянути з боку, тому що розмежування і порівняння з «іншими» показують хто ми є, в відображенні інших ми бачимо самих себе.