Главная
Волонтерська експедиція у палац Кеніга — перлину Слобожанщини

Волонтерська експедиція у палац Кеніга — перлину Слобожанщини

25.08 серпня відбувся молодіжний проект «Волонтерська експедиція у палац Кеніга — перлину Слобожанщини» (селище Шарівка, Богодухівський район, Харківська область).
Учасники побували на території Шарівського палацу, який був побудований у 1836 році, котрим володіли німецькі підприємці брати Ґебенштрейти та відомий цукровий магнат Леопольд Кеніг.

На жаль, протягом років радянської влади та незалежності, Шарівський палац лише занепадав та не реконструювався. Отже, велика частина території недбало виглядає.
Молодіжна організація німців Харкова вирішила не бути осторонь та зголосилася зробити свій внесок: прибрати територію у Шарівському парку-пам’ятці.
Місцем роботи обрали пам’ятний знак, встановлений на честь Хрістіана Ґебенштрейта, який і був власником палацу. Молодь охоче прибрала навколишню територію від сміття та гілок. Тепер це місце із задоволенням відвідуватимуть туристи.

Виконавши справу, члени організації отримали на пам’ять фірмові футболки «Wiedergeburt Charkiw», а згодом смачно пообідали. А наприкінці відвідали з екскурсією і сам Шарівський палац.
Молодіжний проект пройшов за фінансової підтримки Федерального міністерства Внутрішніх справ, будівництва та регіонального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку» м. Одеса

previous arrow
next arrow
Slider