Главная
Этнокультурный проект «Мои этнические корни»

Этнокультурный проект «Мои этнические корни»

8 грудня у прес-центрі Kharkiv Today відбувся етнокультурний проект «Моє етнічне коріння» з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки федерального уряду Німеччини через БФ «Товариство Розвитку».

Учасники проекту змогли прослухати:

— воркшоп на тему: «Родові корені знаменитих етнічних німців Слобожанщини та їх внесок в розвиток Харкова», який провів краєзнавець і дослідник Пушкар Віктор Іванович.

— воркшоп на тему: «Архіви Харкова і області, класифікація архівних справ, система пошуку необхідних даних, взаємодія з архівами», який провів історик, краєзнавець і директор Харківського приватного музею міської садиби Andrey Paramonov.

— тренінг на тему: «Формування німецького характеру. Герб роду, історична пам’ять » від магістру психології Марина Кехтер.

Учасники проекту з цікавістю прослухали усю надану інформацію, були надані практичні рекомендації від фахівців про роботу з архівами, як України так і Німеччини.
Марина Кехтер змогла розчулити усю аудиторією своїм психологічним тренінгом і кожен охочий зміг висловити свої емоції та переживання.
Більшість учасників виразила зацікавленість у даній тематиці та бажання поглиблено продовжити цю тему й надалі.

Дякуємо за надане приміщення інформ-агентство KHARKIV Today та особисто Philip Dykan.
Дякуємо усім спікерам, учасникам та організаторам за цікаву подію у житті харківських німців

 

previous arrow
next arrow
Slider